Turkish English German Russian

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ilçeyi geleceğe taşımak hedefiyle önemli bir çalışmaya daha imza atıyor. İlçenin can damarı olan Ortaokul Caddesi Başkan Nehir’in öncülüğünde Fen işleri müdürlüğü ekipleri tarafından yenileniyor.

Samandağ Belediyesi Ortaokul caddesi olarak bilinen Devlet Hastanesi,Güneypark Hastanesi, Milli eğitim Müdürlüğü ,Halk eğitim Müdürlüğü,Atatürk Ortaokulu,Öğretmenevi ve Özel Bir Etüt merkezinin bulunduğu  caddeyi yeniden düzenliyor. Atatürk Mahallesi ortaokul Caddesi beton asfaltla yenilenecek. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatıyla başlatılan çalışma Fen İşleri ekibince sürdürülüyor. Hızlı bir şekilde gerçekleştirilen bu önemli  çalışmanın en kısa sürede bitirilerek hizmete açılacağı bildirildi.

    Hastane caddesi esnaflarıyla caddenin yenilenmesi ilgili görüş ve düşüncelerini ifade ettiler. Market işletmecisi Levent Tükenmez; “Hastane caddesinde Hastane başta olmak üzere okul, İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü, Öğrenci Eğitim Merkezi gibi önemli kurumlar var. Cadde daha öncesinde parke ile kaplanmış ulaşım zorluğundan sıkıntı çektik. Caddenin yenilenmesi için çalışmalar başladı buna sevindik. Kısa bir sürede bitirilmesini temenni ediyorum. Bu konuda Başta Belediye Başkanı Mithat Nehir’e ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuşmasını bitirdi.