Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

EDİP KAHLIOĞULLARI’NIN VEFATI ÜZÜNTÜ YARATTI
Kent Günlüğü Gazetesi sahibi ve CHP İl Delegesi Samandağ Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kenan Kahlıoğulları’nın babası Edip Kahlıoğulları (64) geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.
Kahlıoğulları 8 Haziran  Cuma günü aniden rahatsızlanarak Defne  hastanesinde Kardiyoloji bölümünde Doç .Dr.Nihat Şen tarafından müdahale edildi.Anjiyo ardından tıkanan bir damara stent takıldı.Yaklaşık 1 saat sonra vefat etti. Edib Kahlıoğullarının ailesi bu konuda Doç.Dr. Nihat Şen ile görüştüler.Doç.Dr.Şen ölüm nedenin ani kalp durması olduğunu açıkladı. 
Evli ve 5 çocuk babası olan Kahlıoğulları tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak hayata veda etti.
Kahlıoğulları’ nın ani ve erken ölümü ailesi, yakınları ve sevenleri tarafından büyük bir üzüntü ile karşılandı. Kahlıoğulları’ nın cenazesi 10 Haziran 2018 Pazar günü  saat 11:00’ da Çiğdede Mahallesi’ ndeki evinden alınarak Çiğdede Mahallesi Asri Mezarlığı‘nda gözyaşlarıyla toprağa verildi. Cenazeye, Kahlıoğulları’ nın ailesi, yakınları, sevenleri ve her kesimden çok sayıda kişi katıldı.

Ağustos 01, 2018
138

YİNE GURBET;YİNE ACI...

Hidayet Fatmaoğulları İsrail’de vefat etti. Fatmaoğulları’nın genç yaşta memleketinden uzakta hayatını kaybetmesi herkesi derin üzüntüye boğdu. Fatmaoğulları’nın cenazesi bu gün saat:16:00’da Deniz Mahalesindeki Evinden Alınarak Çiğdede Mahallesi Asri…
Temmuz 28, 2018
454

BAŞKAN NEHİR, GAZETECİ ALİ YOLCUNUN SORULARINI CEVAPLADI-1

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir konuk olduğu televizyon programında önemli konulara değindi. 27 Temmuz 2018 Cuma günü gerçekleşen programda bir çok önemli konu gündeme geldi. Samandağ Belediye Başkanı Mithat NEHİR geçtiğimiz Cuma Günü saat 20.30’da Hrt…

SAKLI BAHÇE HİZMETE GİRDİ

Tem 21, 2018 250
SAKLI BAHÇE HİZMETE GİRDİ Aynur-Şefik Özdemir’e ait Saklı Bahçe Kahvaltı Cafe Nargile…

EDİP KAHLIOĞULLARI'NIN RUHUNA ATFEN KURAN-I KERİM OKUTULDU

Tem 21, 2018 418
Edip Kahlıoğulları’nın Ruhuna Atfen Kur’an-ı Kerim Okutuldu Samandağ Belediyesi Basın…

MERHUM EDİB KAHLIOĞULLARI GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ

Tem 21, 2018 89
Samandağ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kenan Kahlıoğulları’nın vefat…

EDİP KAHLIOĞULLARI’NIN VEFATI ÜZÜNTÜ YARATTI

Tem 21, 2018 372
EDİP KAHLIOĞULLARI’NIN VEFATI ÜZÜNTÜ YARATTIKent Günlüğü Gazetesi sahibi ve CHP İl…